میزگرد سعید حجاریان، محمد عطریانفر و سعید شریعتی در خصوص مهم‌ترین مسائل كشور و علل واقعی تغییر نگرش و تحولات فكری آنها، به زودی از سیمای جمهوری اسلامی پخش خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سعید حجاریان، محمد عطریانفر و سعید شریعتی شب گذشته با حضور در میزگرد ویژه ای در استودیوی سیمای جمهوری اسلامی ایران به تبیین دیدگاه‌های خود درباره مسائل مختلف نظری، سیاسی و اجتماعی پرداختند.
در این میزگرد كه مرتضی حیدری اجرای آن را بر عهده داشت، در خصوص مسائل مختلف از جمله آسیب شناسی ترویج علوم انسانی غربی در دانشگاه‌ها، پیامدهای سیاسی و اجتماعی تبعیت نخبگان و فعالان سیاسی از نظریات غربی بدون توجه به شرایط عینی ایران، آسیب شناسی حوادث و رویدادهای عرصه مطبوعات در دهه اخیر، آینده جریانات و جناح های سیاسی و برخی مسائل و حوادث اخیر بحث و بررسی شد.
حجاریان، عطریانفر و شریعتی همچنین در این میزگرد به سؤالات صریح مجری برنامه درباره علت واقعی تغییر نگرش ها و دیدگاه‌هایشان و روند سریع این تحولات فكری رو به رو شدند و به تشریح علل و چگونگی این تحولات فكری و نظری پرداختند.
قرار است سلسله نشست‌های نظری شبكه سوم سیما در خصوص آسیب‌شناسی مسائل حوزه علوم انسانی و تاثیرپذیری نخبگان و فعالان سیاسی از نظریات غربی در سیمای جمهوری اسلامی ادامه یابد و در آینده شاهد میزگردهایی با حضور نظریه پردازانی همچون یحیی كیان تاجبخش خواهیم بود.
بر اساس برخی شنیده‌ها، تصاویر خبری میزگرد حجاریان، عطریانفر و شریعتی با مرتضی حیدری امشب از شبكه‌های مختلف سیما پخش و زمان دقیق پخش این میزگرد اعلام می شود

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 17 شهریور 1388    | توسط: ع .ش    |    | نظرات()