به گزارش "ایران خبر"، پس از ناكامی های متعدد محمد علی آبادی در سازمان ورزش كه كار را به انتقاد تلویزیونی رئیس‌جمهور از وی كشاند، مردی كه شعار سازندگی را هدف خود می داند برای وزارت پر بودجه نیرو معرفی شد.

هرچند معرفی علی آبادی با توجه به فعالیتهای ساخت و ساز او در سازمان ورزش، موضوعی عجیب به نظر نمی رسید اما كارشناسان صنعت آب و برق امیدوارند كیفیت ساخت و سازهای عمرانی در این عرصه، همچون استادیوم ها و سالن های ورزشی، اكثرا بی كیفیت و بدون هدف نباشد و مردم هیچ گاه رنج بی آبی و بی برقی نكشند.

یكی از آخرین ثمرات معرفی محمد علی آبادی به عنوان وزیر پیشنهادی نیرو برای مردم، این بوده كه فرزند وی پس از تصادف با یك شهروند، محكوم به پرداخت 4 میلیون تومان دیه می شود اما از آنجایی كه پدر او شخص پر نفوذی است، فرد صدمه دیده مدتهای مدیدی است منتظر پرداخت این مبلغ ماند.

این شهروند هنگامی كه دید از راههای قانونی به حق خود نخواهد رسید، به فرزند علی آبادی اعلام می كند كه در مقابل مجلس تحصن كرده و به نمایندگان ماجرای اعمال نفوذ صورت گرفته را خواهد گفت.

پس از اطلاع وزیر پیشنهادی نیرو از این مسئله، وی سریعا فردی را مسئول پیگیری موضوع و پرداخت این مبلغ به آن فرد آسیب دیده می كند. شهروند آسیب دیده نیز با دریافت حق خود طی روزهای اخیر، از ثمرات معرفی علی آبادی به عنوان وزیر بهره مند شد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 5 شهریور 1388    | توسط: ع .ش    |    | نظرات()