رییس جمهور در حكمی علی سعیدلو را به سمت معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان تربیت بدنی منصوب كرد.

به گزارش ایسنا، دكتر محمود احمدی نژاد در این حكم با اشاره به اهمیت و نقش تربیت بدنی و ورزش در سلامت جسمی و روانی جامعه و حفظ و تقویت غرور و همبستگی ملی، تصریح كرده است: خدمات دولت نهم در عرصه ورزش و تربیت بدنی باید با سرعت هر چه تمام‌تر ادامه یابد و با رفع كاستی‌ها و ایجاد هماهنگی كامل بین بخش‌های گوناگون و رفع همه موانع و حواشی آسیب‌رسان و با اتكاء به استعداد شگرف فرزندان پاك و ایمانی، ورزش سرزمین ایران در قله‌های شایسته قرار گیرد.

متن حكم صادرشده از سوی رییس جمهور به این شرح است:

"برادر گرامی جناب آقای علی سعیدلو

به استناد اصل یكصد و بیست و چهارم قانون اساسی و بنا به تجربه و تعهد و شایستگی‌ها، جنابعالی را به سمت "معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان تربیت بدنی" برمی‌گزینم.

امروز اهمیت تربیت بدنی و ورزش در سطوح همگانی، پهلوانی، قهرمانی و حرفه‌ای و نقش آن در سلامت جسمی و روانی جامعه و حفظ و تقویت غرور و همبستگی ملی بر كسی پوشیده نیست.

در دولت نهم تلاش‌های بسیار ارزشمند و موفقی جهت توسعه تاسیسات ورزشی و همچنین زیرساخت‌های ورزشی در رشته‌های گوناگون به عمل آمده است و در نتیجه شاهد شكوفایی جوانان و نوجوانان و قهرمانانمان در عرصه‌های ملی، منطقه‌یی و جهانی هستیم. این خدمات باید با سرعت هر چه تمام‌تر ادامه یابد و با رفع كاستی‌ها و ایجاد هماهنگی كامل بین بخش‌های گوناگون و رفع كلیه موانع و حواشی آسیب‌رسان و با اتكاء به استعداد شگرف فرزندان پاك و ایمانی، ورزش این سرزمین در قله‌های شایسته قرار گیرد.

ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند و ماندگار آقای مهندس علی‌آبادی به ورزش كشور و كلیه دست‌اندركاران و قهرمانان، امیدوارم با توكل بر خدا و بهره‌مندی از همكاران متعهد، هوشمند و توانمند و در سایه عنایات حضرت ولی عصر(عج) در ارتقاء ورزش كشور و تحقق اهداف دولت دهم موفق و سربلند باشید.

رجاء واثق دارم جامعه ورزش كشور در انجام ماموریت خطیر شما را یاری خواهد كرد.

محمود احمدی نژاد"

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 4 شهریور 1388    | توسط: ع .ش    |    | نظرات()